Parafia św. Jadwigi we Wschowie

Szukaj

6. NIEDZIELA WIELKANOCNA

Wschowa, 14.05.2023 r.

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

 

1. W miesiącu maju zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17.30.

2. Dziś w naszej wspólnocie parafialnej uroczystość I Komunii Świętej dzieci z klas III podczas Eucharystii o godz. 10.00. Wyjątkowo nie będzie Eucharystii o godz. 11.00. Biały Tydzień od poniedziałku do piątku włącznie o godz. 17.30. A w sobotę udajemy się do Grodowca na zakończenie Białego Tygodnia.

3. Dziś rozpoczynamy w naszej wspólnocie parafialnej katechezy kursu przedmałżeńskiego Mszą Świętą o godz. 18.00. Zapraszamy zainteresowanych.

4. W poniedziałek o godz. 19.00 pierwsza próba przed bierzmowaniem dla kandydatów z naszej parafii. A w czwartek próba dla wszystkich kandydatów przystępujących do sakramentu bierzmowania.

5. W czwartek wyjątkowo nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu o godz. 20.00 ze względu na próby do bierzmowania.
6. W piątek rozpoczyna się Nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

7. W tym tygodniu kancelaria parafialna wyjątkowo nie będzie czynna.

8. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zaprasza na pielgrzymkę do Częstochowy w dniu 20 maja. Więcej informacji na plakacie.

9. Za tydzień – w niedzielę 21 maja – o godz. 11.00 Rocznica I Komunii Świętej dzieci z ubiegłego roku. Zapraszam w piątek na spotkanie rodziców i dzieci po Mszy Świętej wieczornej o godz.18.30. Spowiedź święta będzie w sobotę o godz. 16.30.

10. Zapraszamy na tegoroczna pieszą pielgrzymkę powołaniową, która odbędzie się w sobotę 20 maja 2023 r. Grupy pochodzące z różnych miejsc naszej diecezji wyruszą wspólnie z Paradyża do Rokitna. Szczegóły na plakatach i stronie internetowej www.paradisus.pl

11. Dziękujemy za modlitwę, prace, ofiary i za wszelką życzliwość – Bóg zapłać! Dziękujemy za posprzątanie kościoła i utrzymanie czystości; za ofiary składane na tacę (zwłaszcza na budowę kościoła) czy przy innej okazji.

10. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: tygodników Niedziela i Gość Niedzielny oraz miesięcznika Mały Gość Niedzielny.

11. Życzymy dobrej niedzieli w gronie rodzinnym i dobrego tygodnia – Szczęść Boże!


Copyright © 2013. All Rights Reserved.