Parafia św. Jadwigi we Wschowie

Szukaj

22. NIEDZIELA ZWYKŁA

Wschowa, dn. 29.08.2021 r

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXII NIEDZIELA

 

1. Od poniedziałku Msze Święte w dni powszednie o godz. 7.00 i o godz. 18.00.

2. Natomiast od przyszłej niedzieli Msze Święte o godz. 8.00, 11.00, 12.30 i 18.00. W Przyczynie Górnej o godz. 9.30 w niedziele, a we środy o godz. 16.30.

3. W niedziele zapraszamy wszystkich rodziców wraz z dziećmi na Msze Święte o godz. 11.00 (łącznie z dziećmi klas III przygotowujących się do I Komunii Świętej i klas IV, które będą obchodzić I Rocznicę Komunii Świętej).

4. We środę, 1.09., 82 rocznica wybuchu II wojny światowej.

5. We środę – 1 września – rozpoczyna się nowy rok szkolny i katechetyczny. Zapraszamy nauczycieli, rodziców, młodzież i dzieci na Mszę Świętą o godz. 18.00. Na tej Eucharystii błogosławieństwo dzieci oraz poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych.

6. Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie czynna we wtorek i piątek po Mszy Świętej wieczornej od godz. 19.00 – 19.30.

7. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca września. Spowiedź Święta i w czwartek i w piątek od godz. 17.00 – 18.00. Zapraszamy zwłaszcza rodziców, młodzież i dzieci rozpoczynających nowy rok szkolny i katechetyczny. W I czwartek modlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne, a w I piątek wynagradzamy Sercu Jezusowemu zniewagi i grzechy swoje i całego świata.

8. Ksiądz Proboszcz odwiedzi chorych z Komunią Świętą w ich domach, w piątek od godz. 8.30. Ks. Adam odwiedzi chorych w późniejszym terminie.

9. W sobotę, 4 września 2021 r., w dniu patronki naszego miasta Matki Bożej Pani Wschowy, o godz. 11.00 na rynku miejskim podczas uroczystej Mszy Świętej odbędzie się koronacja łaskami słynącego wizerunku Matki Bożej Wschowskiej Pani Pocieszenia. Szczegóły związane z uroczystością znajdują się na plakacie w gablocie kościelnej. Serdecznie zapraszamy do licznego udziału i wspólnej modlitwy za nasze rodziny, miasto Wschowę i wszystkich mieszkańców Ziemi Wschowskiej.

10. Dziękujemy za modlitwę, prace, ofiary i wszelką życzliwość – Bóg zapłać! Szczególnie dziękujemy za posprzątanie i wystrój kościoła, za wszystkie ofiary składane na tacę, na budowę kościoła czy przy innej okazji!

11.  Przypominamy o zasłanianiu ust i nosa, dezynfekcji rąk i o zachowaniu dystansu w kościele.

12. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: tygodników Niedziela i Gość Niedzielny oraz miesięcznika Mały Gość Niedzielny, które można nabyć przy wyjściu z kościoła.

13. Życzymy dobrej niedzieli w gronie rodzinnym i dobrego tygodnia – Szczęść Boże!


Copyright © 2013. All Rights Reserved.