Parafia św. Jadwigi we Wschowie

Szukaj

5. NIEDZIELA ZWYKŁA

Wschowa, 05.02.2023 r.

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

V NIEDZIELA ZWYKŁA

 

1. Wspólnota Niewiast zaprasza na spotkanie formacyjne dla kobiet w dniu 6 lutego, w poniedziałek, po wieczornej Mszy Świętej, w salce parafialnej.

2. We środę po wieczornej Mszy św. nabożeństwo ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. W dniu 9 lutego 2023 r. (czwartek) otwarcie procesu beatyfikacyjnego i kanonizacyjnego na szczeblu diecezjalnym Służebnicy Bożej Siostry M. Iwony Król ze Zgromadzenia Sióstr św. Elżbiety. Rozpoczęcie o godz. 10.30 w kościele pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika we Wschowie pod przewodnictwem Księdza Biskupa Tadeusza Lityńskiego – Biskupa diecezji zielonogórsko-gorzowskiej. Zapraszamy do udziału w I sesji i uroczystej Mszy Świętej rozpoczynającej otwarcie dochodzenia kanonizacyjnego.

4. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 – 21.00.

5. Kancelaria parafialna będzie czynna w piątek od godz. 19.00 – 19.30.

6. W sobotę przypada wspomnienie NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy na Mszę Świętą i nabożeństwo dla chorych i modlitwy w intencji chorych, na godz. 10.00. Będzie możliwość przyjęcia sakramentu Namaszczenia Chorych. Prosimy rodziny o pomoc w przyprowadzeniu bądź przywiezieniu osób chorych do kościoła.

7. Dziękujemy za modlitwę, prace, ofiary i za wszelką życzliwość – Bóg zapłać! Dziękujemy za posprzątanie kościoła i utrzymanie czystości; za ofiary składane na tacę (zwłaszcza na budowę kościoła) czy przy innej okazji; a zwłaszcza za prace przy uporządkowaniu naszego prezbiterium.

8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: tygodników: Niedzieli i Gość Niedzielny oraz miesięcznika Mały Gość Niedzielny.

9. Życzymy dobrej niedzieli w gronie rodzinnym i dobrego tygodnia – Szczęść Boże!


Copyright © 2013. All Rights Reserved.