Parafia św. Jadwigi we Wschowie

Szukaj

CHRYSTUSA KRÓLA

Wschowa, 20.XI.2022 r.

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

JEZUSA CHRYSTUSA, KRÓLA WSZECHSWIATA

 

1. Dziś Niedziela Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata – ostatnia Niedziela roku liturgicznego. Jest to jednocześnie Patronalne Święto Zielonogórsko-Gorzowskiego Wyższego Seminarium Duchownego w Gościkowie – Paradyżu.

2. W piątek zakończenie nabożeństw wypominkowych, a dziś wypominek wyjątkowo nie będzie. Z niedzieli zostaną wyczytane w poniedziałek.

3. Ofiary złożone dziś na tacę (III niedziela miesiąca) są przeznaczone na budowę kościoła.

4. Zapraszamy dziś na Koncert Finałowy – w ramach XIX Festiwalu Królewskiego – na godz. 16.00 w naszym kościele. Wykonanie Wind Cameral Orchestra wraz z gwiazdą Edytą Krzemień. Z racji koncertu dzisiejsza Msza Święta wieczorna będzie odprawiona o godz. 18.30.

5. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 – 21.00.

6. Kancelaria parafialna będzie czynna w tym tygodniu w piątek od godz. 19.00 – 19.30.

7. W piątek po Mszy Świętej wieczornej spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z obu grup. Dziś kandydaci z klas 8 zostawiają indeksy do sprawdzenia, w koszu przy bocznym ołtarzu.

8. Za tydzień I Niedziela Adwentu – nowy rok liturgiczny. Podczas każdej Eucharystii błogosławieństwo wieńców adwentowych. Zachęcamy do przyniesienia swoich wieńców adwentowych, by je później ustawić na stołach w swoich mieszkaniach na czas Adwentu.

9. Rekolekcje adwentowe w naszej wspólnocie parafialnej rozpoczną się w III Niedzielę Adwentu – 11 grudnia 2022 r.

10. Dziękujemy za modlitwę, prace, ofiary i za wszelką życzliwość – Bóg zapłać! Szczególnie dziękujemy za posprzątanie kościoła i utrzymanie czystości, za ofiary złożone na tacę (zwłaszcza na budowę kościoła), czy przy innej okazji.

11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: tygodników Niedziela i Gość Niedzielny oraz miesięcznika Mały Gość Niedzielny, którą można nabyć przy wyjściu z kościoła.

12. Życzymy dobrej niedzieli w gronie rodzinnym i dobrego tygodnia – Szczęść Boże!


Copyright © 2013. All Rights Reserved.