Parafia św. Jadwigi we Wschowie

Szukaj

28. NIEDZIELA ZWYKŁA

Wschowa, dn. 10.10.2021 r

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXVIII NIEDZIELA

 

1. Dziś, zgodnie z zapowiedzią z ubiegłej niedzieli, po każdej Eucharystii zbieramy ofiary do puszek na fundusz stypendialny Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.

2. Zapraszamy na katechezy dla dorosłych i młodzieży w naszym kościele. W poniedziałki i czwartki o godz. 18.45 – po Mszy Świętej wieczornej

3. Przez cały miesiąc październik nabożeństwa różańcowe o godz. 17.15. Zapraszamy wszystkich Braci i Siostry do wspólnej modlitwy! W Przyczynie Górnej nabożeństwa różańcowe w dni powszednie o godz. 17.00, a w niedziele przed Eucharystią o godz. 9.30.

4. Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie czynna we wtorek i piątek po Mszy Świętej wieczornej od godz. 19.00 – 19.30.

5. W czwartek – Dzień Edukacji. Pamiętajmy w modlitwie o nauczycielach i wychowawcach.

6. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 do godz. 21.00.

7. Spotkanie informacyjne dla młodzieży z klas 7 Szkoły Podstawowej pragnącej rozpocząć przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania odbędzie się w piątek o godz. 19.00 w kościele.

8. W sobotę rocznica wyboru na Stolicę Piotrową Jana Pawła II. Podczas Mszy Św. i różańca modlimy się o wierność dziedzictwu, które przekazał nam św. Jan Paweł II, oraz o obfite łaski za jego wstawiennictwem.

9. W przyszłą niedzielę – III niedzielę miesiąca – ofiary zebrane na tacę będą przeznaczone na budowę kościoła. 10. Wypominki – zbliża się szczególny czas modlitwy za zmarłych w Kościele. Od następnej niedzieli zostaną wyłożone w kościele kartki wypominkowe.

11. W dniach od 24 do 30 października 2021 r. odbędzie się kurs przedmałżeński. Zainteresowanych zapraszamy na pierwsze spotkanie w niedzielę, 24.10.2021 r. na godz. 18.00 do kościoła farnego, następnie po Mszy Świętej spotkanie organizacyjne i podanie informacji.

12. Dziękujemy za modlitwę, prace, ofiary i wszelką życzliwość – Bóg zapłać! Szczególnie dziękujemy za posprzątanie i wystrój kościoła, za wszystkie ofiary składane na tacę, na budowę kościoła czy przy innej okazji.

13. Przypominamy o zasłanianiu ust i nosa, dezynfekcji rąk i o zachowaniu dystansu w kościele.

14. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: tygodników Niedziela i Gość Niedzielny oraz miesięcznika Mały Gość Niedzielny, które można nabyć przy wyjściu z kościoła.

15. Życzymy dobrej niedzieli w gronie rodzinnym i dobrego tygodnia – Szczęść Boże!


Copyright © 2013. All Rights Reserved.