Parafia św. Jadwigi we Wschowie

Szukaj

27. NIEDZIELA ZWYKŁA

Wschowa, dn. 03.10.2021 r

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXVII NIEDZIELA

 

1. Dziś w naszej wspólnocie gościmy Braci i Siostry ze wspólnot neokatechumenalnych. Zapraszamy na katechezy dla dorosłych i młodzieży w naszym kościele. W poniedziałki i czwartki o godz. 18.45 – po Mszy Świętej wieczornej

2. Przez cały miesiąc październik nabożeństwa różańcowe o godz. 17.15. Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej dzieci, młodzież, małżeństwa, starszych! W Przyczynie Górnej nabożeństwa różańcowe w dni powszednie o godz. 17.00, a w niedziele przed Eucharystią o godz. 9.30.

3. We wtorek zapraszamy wszystkich kandydatów do Sakramentu Bierzmowania z klas 8 na godz. 17.15: na różaniec i Eucharystię, a potem na spotkanie.

4. Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie czynna we wtorek i piątek po Mszy Świętej wieczornej od godz. 19.00 – 19.30

5. We środę rozpoczynamy Gregoriankę za śp. ks. Krzysztofa Maksymowicza.

6. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca października. Modlimy się za powołanych do Służby Bożej w Kościele oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

7. W czwartek – 7 października – poświęcenie różańców dzieci I – komunijnych. Zapraszamy rodziców wraz z dziećmi na godz. 17.15 na różaniec i na Eucharystię.

8. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 do godz. 21.00

9. W sobotę – 9 października – Dzień Skupienia dla wszystkich kobiet pod hasłem „Godność kobiety. Rozpoczęcie o godz. 10.00 w kościele. Dzień Skupienia poprowadzi Siostra  Rut CSIC – Niepokalanka z Szymanowa.

10. W przyszłą niedzielę - 10 października 2021 r. - odbędzie się XXI Dzień Papieski pod hasłem „Nie lękajcie się”. W tym dniu w całej Polsce będzie miała miejsce zbiórka do puszek po każdej Eucharystii na fundusz stypendialny Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia

12. Dziękujemy za modlitwę, prace, ofiary i wszelką życzliwość – Bóg zapłać! Szczególnie dziękujemy za posprzątanie i wystrój kościoła, za wszystkie ofiary składane na tacę, na budowę kościoła czy przy innej okazji.

13. Przypominamy o zasłanianiu ust i nosa, dezynfekcji rąk i o zachowaniu dystansu w kościele

14. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: tygodników Niedziela i Gość Niedzielny oraz miesięcznika Mały Gość Niedzielny, które można nabyć przy wyjściu z kościoła

15. Życzymy dobrej niedzieli w gronie rodzinnym i dobrego tygodnia – Szczęść Boże!


Copyright © 2013. All Rights Reserved.