Parafia św. Jadwigi we Wschowie

Szukaj

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA ROK C

              www.pj.wschowa.net.pl                                      Wschowa   2016.08.28.

 

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

 

XXII   NIEDZIELA ZWYKŁA ROKU  C

 

1.     Dzisiaj będziemy mogli  po Mszach  wesprzeć potrzebujących symboliczną złotówką.

2.     Od poniedziałku wraca porządek  roczny, będzie Msza w Niedzielę o 12.30 i w tygodniu o godz. 7.00. Nie będzie Mszy w Niedzielę  o godz. 20.00. Zapraszamy na Adorację Najśw. Sakramentu w każdy czwartek od 20.00 do 21.00.

3.     W czwartek zapraszamy Dzieci i Młodzież na Mszę Św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego na godz. 18.00. Okazja do spowiedzi na nowy rok szkolny i katechetyczny w czwartek od godz. 17.00.  Na Mszę św.  zapraszamy nauczycieli, rodziców, młodzież i dzieci. Po Mszy Świętej będzie poświęcenie tornistrów i przyborów  szkolnych dla uczniów kl. I i sześciolatków oraz błogosławieństwo dzieci.

4.     Msza Św. dla Gimnazjum nr 2 we Wschowie będzie w czwartek o godz. 8.10 w naszej kaplicy.

5.     W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek  miesiąca. Okazja do spowiedzi Św.  w piątek od 17.00 do 18.00. Odwiedziny Chorych: w piątek od 8.30.

6.     W każdą I sobotę miesiąca zapraszamy Rodziców i Chrzestnych dzieci, które przyjmą chrzest w naszej Parafii na Msze o godz. 18.00 i spotkanie po Mszy w kaplicy.

7.      Wszystkich ministrantów, lektorów oraz chłopców, którzy by chcieli zostać ministrantami, zapraszamy wraz z rodzinami na Mszę Świętą inaugurującą nowy rok służby przy ołtarzu oraz z modlitwą o powołania, w najbliższy czwartek  o godz. 18.00.

8.     Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas I Szkół Średnich będzie w przyszłą  w niedzielę  4 września po Mszy wieczornej.

9.     Wszystkich śpiewających w Scholi oraz chętnych do śpiewania w parafii  dzieci i młodzież, zapraszamy w sobotę na godz. 11.30 do  salki przy Gimnazjum nr 2 na spotkanie organizacyjne .

10.Przeprowadziliśmy od hasłem „Z uśmiechem do szkoły”. Zbiórka przyborów szkolnych odbywała się w przedsionku naszej kaplicy od   1 sierpnia  do końca sierpnia. Serdecznie dziękujemy za wszelkie wsparcie dzieci Rodzin najuboższych.

11.Do nabycia jest Tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny,

12.Bardzo dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni.

13.Za wszelkie ofiary złożone na tacę, na budowę czy przy innej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać!

 

 

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA C

              www.pj.wschowa.net.pl                                            Wschowa   2016.08.21.

 

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

 

XXI   NIEDZIELA ZWYKŁA ROKU  B

 

1.      Taca dzisiejsza  przeznaczona jest na budowę naszego kościoła.

2.      W piątek przypada Uroczystość M.B. Częstochowskiej. Msza Św. W naszej kaplicy o godz. 18.00. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

3.      Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej zaprasza do udziału w corocznej akcji pod hasłem” Z uśmiechem do szkoły”, organizowanej w celu przygotowania wyprawek szkolnych dla najbardziej potrzebujących dzieci z całej naszej diecezji. Kosz na przybory szkolne umieszczony jest w przedsionku naszej kaplicy. Zbiórka do końca sierpnia.

4.      Do nabycia jest Tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej

5.      Bardzo dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni.

6.      Do odebrania są zdjęcia z pielgrzymki do Włoch w zakrystii.

7.      Bardzo serdecznie dziękujemy Paniom i Panom za pomoc w umyciu i wniesieniu ławek do kaplicy. Bóg zapłać za trud i poświęcony czas.

8.      Dziękujemy też Firmie naszego miasta za wykonanie i ofiarowanie  Parafii balustrad na balkonach i przy wejściu na plebanię .

9.      Dziękujemy też Właścicielowi Firmy budowlanej za kupienie i ofiarowanie lamp do nowego Kościoła. Bóg zapłać.

10.  Festyn Parafialny przenosimy na przyszły rok ponieważ zbyt mało osób zgłosiło się do pomocy a stara  ekipa już się wykrusza i zdrowotnie i wiekowo i fizycznie.

11.  Za wszelkie ofiary złożone na tacę, na budowę czy przy innej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać!

                               


Copyright © 2013. All Rights Reserved.