Parafia św. Jadwigi we Wschowie

Szukaj

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA ROK B

 

              www.pj.wschowa.net.pl                                                            Wschowa   2016.07.24.

 

 

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

 

XVII   NIEDZIELA ZWYKŁA ROKU  B

 

 

 1. Uprzejmie informujemy że na czas wakacji nie ma Mszy o godz. 7.00 w tygodniu i 12.30. i 18. 00 w Niedzielę . Jest natomiast Msza o godz. 20.00 w Niedzielę. Nie będzie adoracji w czwartki.
 2. W poniedziałek Święto św. Jakuba Apostoła odpust w Konradowie i Św. Krzysztofa, po Mszy Św. wieczornej poświęcenie pojazdów.
 3. Organizujemy wyjazd na spotkanie z Papieżem do Częstochowy na 28 lipca. Wyjazd 27 lipca w środę o 19.15 sprzed kaplicy. Powrót 28 lipca w godzinach wieczornych. Koszt 60 zł. Zapisy do wieczornej Mszy Św. Jest jeszcze 6 miejsc wolnych. Wyjazd w środę
 4. Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej zaprasza do udziału w corocznej akcji pod hasłem Z uśmiechem do szkoły, organizowanej w celu przygotowania wyprawek szkolnych dla najbardziej potrzebujących dzieci z całej naszej diecezji. Kosz na przybory szkolne umieszczony jest w przedsionku naszej kaplicy. Zbiórka do końca sierpnia.
 5. Do nabycia jest Tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej
 6. Bardzo dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni.
 7. Za wszelkie ofiary złożone na tacę, na budowę czy przy innej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać!

                                      

XV NIEDZIELA ZWYKŁA ROK B

 

              www.pj.wschowa.net.pl                                                            Wschowa   2016.07.10.

 

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

 

XV  NIEDZIELA ZWYKŁA ROKU  B

 

 1. Uprzejmie informujemy że na czas wakacji nie ma Mszy o godz. 7.00 w tygodniu i 12.30. i 18. 00 w Niedzielę . Będzie natomiast Msza o godz. 20.00 w Niedzielę. Nie będzie adoracji w czwartki.
 2. Organizujemy wyjazd na spotkanie z Papieżem do Częstochowy na 28 lipca. Wyjazd 27 lipca w środę o godz. 20.00. Powrót 28 w godzinach wieczornych. Koszt 60 zł. Zapisy po Mszach Świętych  przez cały tydzień.
 3. Odwiedzili nas Pielgrzymi rowerowi ze Szczecina do Częstochowy w liczbie ok. 250 osób. Wszystkim, którzy podjęli posiłkiem Pielgrzymów bardzo serdecznie dziękujemy. Dziękujemy tez Państwu Gierczak za ofiarowane pieczywo i ciasto dla Pielgrzymów, Państwu Kreczetowskim z Intermarche za ofiarowane owoce, Restauracji Wschowianka za  obiad dla Pielgrzymów i obsługę Pielgrzymów, Parafianom i Wszystkim, którzy pomogli przy przyjęciu Pielgrzymów. Bardzo serdecznie dziękujemy tez Panu Wrąblowi za pomoc w przygotowaniu salek na posiłek dla Pielgrzymów. Bóg zapłać.
 4. Dziękujemy tez Wszystkim Parafianom za hojne podjęcie,  przenocowanie i ugoszczenie Pielgrzymki Klenickiej. Bóg zapłać.
 5. Organizowany będzie wyjazd Autokarem na wejście Pielgrzymów Klenickich  do Częstochowy. Zapisy u Ks. Piotra po Mszach Św. od poniedziałku. Koszt ok. 50 zł.
 6. Organizowany jest wyjazd na spotkanie Młodzieży naszej Diecezji i Gości w naszej Diecezji do Świebodzina pod pomnik Chrystusa Króla dnia 23 lipca. Zapisy u Ks. Piotra
 7. Do nabycia jest Tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej
 8. Bardzo dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni.
 9. Za wszelkie ofiary złożone na tacę, na budowę czy przy innej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać!

                                    

 

 

 

 

 

 

 

 

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA ROKUU B

 

 

www.pj.wschowa.net.pl                                                                    Wschowa   2016.06.26.

 

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

 

XIII  NIEDZIELA ZWYKŁA ROKU  B

 

 1. Dzisiaj nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa o godz. 17.00.w dni powszednie po Mszy wieczornej.
 2. W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi w piątek od godz. 17.00. Odwiedziny Chorych Ks. Piotr odwiedzi Chorych w piątek od 8.30.Ks. Proboszcz w sierpniu.
 3. Uprzejmie informujemy że na czas wakacji - od jutra,  nie ma Mszy o godz. 7.00 w tygodniu i 12.30. i 18. 00 w Niedzielę . Będzie natomiast Msza o godz. 20.00 w Niedzielę. Nie będzie adoracji w czwartki.
 4. Msza Św. wieczorna w środę będzie odprawiona w intencji Ks. Piotra – Wikariusza w dniu imienin o błg. Boże  potrzebne łaski i opiekę M.B. dla Niego i Jego Rodziny
 5. Organizujemy wyjazd na spotkanie z Papieżem do Częstochowy na 28 lipca. Wyjazd 27 lipca w środę o godz. 20.00. Powrót 28 lipca w godzinach wieczornych. Koszt 60 zł. Zapisy po Mszach Świętych  przez cały tydzień.
 6. Pielgrzymi Pielgrzymki Klenickiej proszą o nocleg w naszym mieście z 3 na 4 lipca( z Niedzieli na poniedziałek. Przyjdą do naszej kaplicy w Niedzielę na Mszę  Św. o godz. 18.00 i po Mszy udadzą się na nocleg . Wyruszą rano ok.6.00 Przybędą w liczbie ok. 100-150- osób. Chętnych do przyjęcia Pielgrzymów na nocleg z 3 na 4 lipca prosimy o zgłaszanie się do zakrystii. Jeszcze jest do zabrania na nocleg ok. 20 osób.
 7. .Zapowiedzieli się Pielgrzymi rowerowi ze Szczecina do Częstochowy w liczbie ok. 300 osób. Będą u nas 7 lipca w czwartek ok. 14.00. Osoby chętne do podjęcia Pielgrzymów posiłkiem prosimy o zgłoszenie do zakrystii.
 8. Organizowany będzie wyjazd Autokarem na wejście Pielgrzymów Klenickich  do Częstochowy. Zapisy u Ks. Piotra po Mszach Św. od poniedziałku. Koszt ok. 50 zł.
 9. Apostolat Maryjny przy Parafii Św. Stanisława Bpa organizuje wyjazd na Jasną Górę dnia 9  lipca o godz. 3.00, powrót ok. godz. 22.00. Zapisy codziennie po Mszy Św. wieczornej u Pani Poprawy. Koszt 50 zł.
 10. Do nabycia jest Tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej
 11. Bardzo dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni.
 12. Za wszelkie ofiary złożone na tacę, na budowę czy przy innej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać!

                                                  

Intencje odprawiane podczas pielgrzymki do Włoch

 

Niedziela 26.06 – WIEDEŃ – ZA PARAFIAN

Poniedziałek 27.06. – PADWA- u  Św. Antoniego   – ZA PIELGRZYMÓW I ICH RODZINY

Wtorek 28.06. –  CASCIA-   u Św. Rity  – ZA MARGARETKI I GRUPY MODLĄCE

                                                                                                      SIĘ  ZA KAPŁANÓW


Copyright © 2013. All Rights Reserved.